Vi använder Cookies för att ge dig en så bra upplevelse som möjligt.
GK MOTUS-SALTO
Barngymnastik

Barngrupper VT-19


Familjegymnastik 3-4 år

Barn födda 2015-2016 onsdag 17:15-18:15 Klagshamn Folkets hus

Barn födda 2015-2016 lördag 09:15-10:00 Heleneholm

Barn födda 2015-2016 lördag 09:00-09:45 Hyllievångsskolan

Barn födda 2015-2016 söndag 10:00-10:45 Glasbruksskolan

 

Nybörjare 5-6 år

Barn födda 2013-2014 tisdag 16:30-17:20 Lomma

Barn födda 2013-2014 tisdag 17:00-18:00 Ribersborg

Barn födda 2013-2014 tisdag 17:00-18:00 Sundsbro

Barn födda 2013-2014 tisdag 17:00-18:00 Sofielundsskolan

Barn födda 2013-2014 söndag 11:00-12:00 Glasbruksskolan

Barn födda 2013-2014 söndag 09:00-10:00 Rönnen

 

Fortsättning 5-6 år

Barn födda 2013-2014 onsdag 18:15-19:15 Klagshamn

Barn födda 2013-2014 torsdag 17:00-18:00 Ribersborg

Barn födda 2013-2014 lördag 09:00-10:00 Hyllievångsskolan

Barn födda 2013-2014 lördag 12:30-14:00 Hyllievångsskolan (inriktning truppgymnastik)

Barn födda 2013-2014 söndag 12:00-13:00 Glasbruksskolan


Avancerad 5-6 år

Barn födda 2013-2014 söndag 11:00-12:30 Sofielund (inriktning kvinnlig artistisk gymnastik)

 

Nybörjare 7-9 år

Barn födda 2010-2012 tisdag 18:00-19:00 Sofielundsskolan

Barn födda 2010-2012 onsdag 17:00-18:00 Ribersborg

Barn födda 2010-2012 söndag 10:00-11:00 Rönnen

 

Fortsättning 7-9 år

Barn födda 2010-2012 tisdag 17:10-18:00 Lomma

Barn födda 2010-2012 tisdag 18:00-19:00 Ribersborg

Barn födda 2010-2012 tisdag 18:00-19:00 Sundsbro

Barn födda 2010-2012 onsdag 18:00-19:00 Ribersborg (pojkgrupp)

Barn födda 2010-2012 torsdag 18:00-19:00 Ribersborg

Barn födda 2010-2012 lördag 10:00-11:00 Heleneholm

Barn födda 2010-2012 söndag 13:00-14:00 Glasbruksskolan

 

Avancerad 7-9 år

Barn födda 2010-2012 måndag 17:00-18:00 Heleneholm

Barn födda 2010-2012 torsdag 17:15-18:45 Sundsbro (inriktning truppgymnastik)

Barn födda 2010-2012 lördag 11:00-12:00 Heleneholm

Barn födda 2010-2012 lördag 14:00-15:30 Hyllievångsskolan (inriktning truppgymnastik)

Barn födda 2010-2012 söndag 10:00-11:30 Rönnen (inriktning truppgymnastik)

Barn födda 2010-2012 söndag 12:30-14:00 Sofielund (inriktning kvinnlig artistisk gymnastik)

 

Fortsättning 10-14 år

Ungdomar födda 2005-2009 onsdag 17:00-18:00 Heleneholm

Ungdomar födda 2005-2009 lördag 12:00-13:00 Heleneholm

 

Avancerad 10-14 år

Ungdomar födda 2005-2009 måndag 18:00-19:00 Heleneholm

Ungdomar födda 2005-2009 onsdag 18:00-19:00 Heleneholm

Ungdomar födda 2005-2009 lördag 13:00-14:00 Heleneholm

Ungdomar födda 2005-2009 lördag 15:30-17:00 Hyllievångsskolan (inriktning truppgymnastik)

 
I SAMARBETE MED
VÅRA SPONSORER
STÖTTA DIN FÖRENING
SOCIALA MEDIER