Vi använder Cookies för att ge dig en så bra upplevelse som möjligt.
GK MOTUS-SALTO
Barngymnastik

Barngrupper HT-19


Familjegymnastik 3-4 år

Barn födda 2015-2016 lördag 09:15-10:00 Heleneholm

Barn födda 2015-2016 lördag 09:00-09:45 Hyllievångsskolan

Barn födda 2015-2016 söndag 10:00-10:45 Glasbruksskolan

 

Nybörjare 5-6 år

Barn födda 2013-2014 tisdag 16:30-17:20 Lomma

Barn födda 2013-2014 tisdag 17:00-18:00 Ribersborg

Barn födda 2013-2014 tisdag 17:00-18:00 Sundsbro

Barn födda 2013-2015 onsdag 17:15-18:15 Klagshamn Folkets hus

Barn födda 2013-2014 lördag 10:00-11:00 Heleneholm
Barn födda 2013-2014 söndag 11:00-12:00 Glasbruksskolan

 

Fortsättning 5-6 år

Barn födda 2013-2014 onsdag 18:15-19:15 Klagshamn

Barn födda 2013-2014 torsdag 17:00-18:00 Ribersborg

Barn födda 2013-2014 lördag 09:00-10:00 Hyllievångsskolan

Barn födda 2013-2014 lördag 11:30-13:00 Hyllievångsskolan (inriktning truppgymnastik)

Barn födda 2013-2014 söndag 12:00-13:00 Glasbruksskolan

 

Nybörjare 7-9 år

Barn födda 2010-2012 onsdag 17:00-18:00 Ribersborg

Barn födda 2010-2012 torsdag 17:00-18:00 Ribersborg

 

Fortsättning 7-9 år

Barn födda 2010-2012 tisdag 17:10-18:00 Lomma

Barn födda 2010-2012 tisdag 18:00-19:00 Ribersborg

Barn födda 2010-2012 tisdag 18:00-19:00 Sundsbro

Barn födda 2010-2012 onsdag 18:00-19:00 Ribersborg

Barn födda 2010-2012 torsdag 18:00-19:00 Ribersborg

Barn födda 2010-2012 lördag 11:00-12:00 Heleneholm

Barn födda 2010-2012 söndag 13:00-14:00 Glasbruksskolan

 

Avancerad 7-9 år

Barn födda 2010-2012 måndag 17:00-18:00 Heleneholm

Barn födda 2010-2012 torsdag 17:15-18:45 Sundsbro (inriktning truppgymnastik)

Barn födda 2010-2012 lördag 10:00-11:30 Hyllievångsskolan (inriktning truppgymnastik) POJKAR

Barn födda 2010-2012 lördag 13:00-14:30 Hyllievångsskolan (inriktning truppgymnastik)

Barn födda 2010-2012 söndag 09:30-11:00 Rönnen (inriktning truppgymnastik)

 

Fortsättning 10-14 år

Ungdomar födda 2005-2009 onsdag 17:00-18:00 Heleneholm

Ungdomar födda 2005-2009 lördag 12:00-13:00 Heleneholm

 

Avancerad 10-14 år

Ungdomar födda 2005-2009 måndag 18:00-19:00 Heleneholm

Ungdomar födda 2005-2009 onsdag 18:00-19:00 Heleneholm

Ungdomar födda 2005-2009 lördag 13:00-14:00 Heleneholm

Ungdomar födda 2005-2009 lördag 14:30-16:00 Hyllievångsskolan (inriktning truppgymnastik)

 
I SAMARBETE MED
VÅRA SPONSORER
STÖTTA DIN FÖRENING
SOCIALA MEDIER